Březen 2012Halloween at the White House(October 31)

28. března 2012 v 20:50 | Susan |  Candids 2009
Na prvej fotke je aj s rodinou Obamovcov.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

On the set-Lawless

26. března 2012 v 18:53 | Susan |  Lawless
Objavili sa fotky z natáčania novo pripravovaného filmu Lawless.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Promo-Albert Nobs

26. března 2012 v 18:24 | Susan |  Photoshoots
imagebam.com imagebam.com

That Evening Sun

23. března 2012 v 14:28 | Susan |  That Evening Sun

Drama
USA, 2009, 110 min

Réžia: Scott Teems
Hrajú: Hal Holbrook, Walton Goggins, Ray McKinnon, Mia Wasikowska, Carrie Preston, Barry Corbin, Dixie Carter

O filme:Osmdesátník Abner Meecham s kufrem osobních věcí v ruce tajně opouští domov pro seniory v Lindenu, kde podle něj lidé jen čekají na smrt, aby se vrátil na svou farmu v Ackerman's Field. Neví, že jeho syn Paul, úspěšný městský právník, jehož životním cílem se na rozdíl od jeho předků nestala touha obhospodařovat pole kdesi v Zapadákově, mezitím celou usedlost pronajal rodině Lonzo Choata, ztroskotance a opilce, kterému Abner kdysi odmítl půjčit svůj nájemní domek. Starý muž tak stojí před těžkým rozhodnutím - vzdát se, anebo zcela sám, bez auta a bez prostředků čelit kruté nespravedlnosti, jíž se mu na sklonku jeho života dostalo.

Amelia

23. března 2012 v 14:10 | Susan |  Amelia

Drama / Romantický / Dobrodružný / Životopisný
USA, 2009, 107 min

Réžia: Mira Nair
Hudba: Gabriel Yared
Hrajú: Hilary Swank, Richard Gere, Ewan McGregor, Christopher Eccleston, Joe Anderson, Cherry Jones, Mia Wasikowska, Aaron Abrams, Ryann Shane, Scott Anderson

O fime:Dvojnásobná držitelka Oscara Hilary Swanková předvádí nezapomenutelný výkon v roli Amelie Earhartové, legendární americké pilotky, která se nesmazatelně zapsala do historie létání. Biografické historické drama zachycuje Ameliinu touhu vzlétnout k oblakům od prvního okamžiku, kdy ji jako mladá dívka pocítila při pohledu na letadlo nad rodnými kansaskými pláněmi. Ve 30. letech 20. století, kdy ženy podle všeobecného mínění patřily za plotnu, se Amelie stala první ženou, které se podařilo přeletět Atlantik a tento skvělý úspěch jí katapultoval mezi národní celebrity. Prožila úžasný vztah s charismatickým obchodním partnerem a posléze milujícím manželem Georgem Putnamem (Richard Gere). Společné ambice a vzájemná láska způsobily, že jejich pevným manželstvím neotřáslo ani Ameliino odhodlání létat, ani její vášnivý milostný poměr s Genem Vidalem (Ewan McGregor). V roce 1937, během pokusu obletět svět, však Amelie Earhartová nad Pacifikem zmizela. Kombinaci strhujícího dramatu, vzrušující romance a velkolepého dobrodružství natočila režisérka Mira Nairová.

The Kids Are All Right(Decká sú v pohode )

23. března 2012 v 13:44 | Susan |  The Kids Are All Right


Drama / Komedie
USA, 2010, 106 min

Réžia: Lisa Cholodenko
Hudba: Carter Burwell
Hrajú: Julianne Moore, Mark Ruffalo, Annette Bening, Mia Wasikowska, Josh Hutcherson, Yaya DaCosta

O filme:Vtipný a energický portrét moderní rodiny - Nic a Jules (Annette Bening a Julianne Moore) jsou matky, které žijí v útulném bungalovu na okraji města se svými dospívajícími dětmi Joni a Laserem (Mia Wasikowska a Josh Hutcherson). Když se Joni chystá na vysokou školu, její mladší bratr ji požádá o velkou laskavost. Chce, aby mu Joni pomohla najít jejich biologického otce. Navzdory vlastním pochybám splní Joni bratrovo přání a naváže kontakt s "bio-tátou" Paulem (Mark Ruffalo), pohodářským majitelem restaurace. Když do života této nevšední rodiny vstoupí Paul, začíná pro všechny nová kapitola, v níž jsou postupně definovány, přehodnoceny a pak znovu formulovány rodinné vztahy.

Serials

22. března 2012 v 15:55 | Susan |  Serials
Role:Sophie
Year:2008
Season:1

Role:Lily Watson
Year:2004-2005
Season:7,8

Alice in Wonderland Special Effects

22. března 2012 v 15:28 | Susan |  Alice in Wonderland
Na Youtube som náhodou našla videá, ktoré nám ukazujú ako to naozaj vyzeralo pri natáčaní a ako to graficky dorábali.Je úžasné čo dnešná doba dokáže, nemyslite? :D